Referencia

 

Vďaka jeho spôsobu doučovania som nielenže pochopil učivá, ktoré mi dovtedy boli nepochopiteľné, ale taktiež bol úspešne splnený môj hlavný cieľ, reparát...

Tomáš Svoboda

Prečítať viac

 

 

 

 

Doučovanie matematiky - Referencie

 

 

Doučovanie matematiky - Referencie

 

 

"Dobrý deň. Chcem Vám poďakovať za ochotu doučovať môjho syna, je úplne nadšený a doteraz ráta príklady. Asi prvýkrát v živote niečomu z matiky rozumie :-) Ešte raz srdečná vďaka a určite Vás budeme ešte kontaktovať."

 

M. D., Partizánske

 

"Dobrý deň, pán Biely, dnes prišli Oliverkovi výsledky z monitoru - matematiku spravil na vynikajúcich 93,3 %. Ďakujeme pekne za prípravu. Ak by Oliverko alebo dcérka potrebovali pomôcť s matematikou, radi by sme sa na Vás obrátili aj v budúcnosti. Ešte raz ďakujeme a prajem všetko dobré."

 

Adriana P. a syn, Galanta

 

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať p. Jurajovi Bielemu za doučovanie matematiky syna kvôli reparátu. Bez jeho pomoci by to syn nezvládol. Jeho prístup je veľmi ľudský, priateľský a bolo cítiť, že doučuje s láskou. Juraj, veľká vďaka."

 

Mário Toráč a otec, Hlohovec

 

"Keď sa môj prospech z matematiky zhoršil, moji rodičia sa rozhodli zaobstarať mi doučovanie. Spočiatku som protestovala, pretože som si myslela, že žiadne doučovanie nepotrebujem. Opak bol však pravdou. Za krátky čas sa ukázalo, že toto rozhodnutie bolo správne. Z písomiek, z ktorých som predtým mala 3-4, boli zrazu 1-2. Podozrivé to bolo aj môjmu učiteľovi, keď sa ma na rovinu opýtal, kto ma doučuje. :)
Keby som vedela, že mi Juraj dokáže takto pomôcť, asi by som o doučovanie požiadala skôr sama. Juraja môžem len odporúčať."

 

Natália P., Trnava

 

"Čaweees, musím sa ti pochváliť, že mám z matiky 75 percent, asi zjem kefu od radosti, si preparádny učiteľ ! :)"

 

Lenka Šutovská, Martin

 

"Dobrý deň pán Biely, tak Pavol dnes úspešne spravil komisionálne skúšky a prešiel do druhého ročníka. Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za trpezlivosť, čas a ochotu doučiť ho. Viem v akom je teraz pubertálnom období a človek musí vynaložiť veľkú dávku trpezlivosti aby s ním nejak vyšiel :) Tak ešte raz veľká vďaka a všetko dobré vo Vašom osobnom i pracovnom živote Vám prajem."

 

Jana Bachratá, Pavlice

 

"Doučovanie od Juraja mi naozaj pomohlo prehĺbiť si učivo celého druhého stupňa ZŠ. Pred Monitorom som si nevedel predstaviť, ako ho zvládnem. Po doučovaniach s Jurajom som si bol v jednotlivých učivách oveľa istejší a Monitor z matematiky som zvládol oveľa sebavedomejšie."

 

Michal Urban, Trnava

 

"Dobrý deň pán Biely, pamätáte si ma? Doučoval ste ma na základnej matematiku keď som robil 2 x po sebe reparát a prepadal na strednej. Momentálne som zmaturoval a mierim na vysokú a chcel som sa Vám poďakovať za Váš čas ktorý ste do mňa obetovali."

 

Mário Kleiman, Hlohovec

 

"Ahoj, ešte raz by som sa Ti chcela poďakovať za pomoc a podporu pri riešení matematických hlavolamov :) Urobila som za C, umiestnila som sa bodovo najlepšie z celej skupiny 48 ľudí, ktorí dnes robili skúšku. Si u nás kedykoľvek vítaný! Želám Ti množstvo spokojných študentov..."

 

Kristína Melegová, Sliač

 

"Z mladíckej nerozvážnosti som chvíľu pred maturitou opustil školu. Dlho som sa trápil a vec považoval za nenávratne stratenú príležitosť mať poriadne vzdelanie. Nakoniec som dostal šancu spraviť všetky komisionálne skúšky, monitory a nakoniec maturitu. Nakoľko som bol v tom čase už 9 rokov mimo školského prostredia, daktoré skúšky boli veľmi ťažké. Z matematiky som mal najväčší strach, lebo nikdy nebola mojou silnou stránkou. Nakoniec mi sesternica odporučila Juraja na doučovanie. S ním som dokázal za týždeň intenzívneho doučovania prejsť celý štvrtý ročník technickej strednej školy. Všetky skúšky som výborne zvládol a dnes som už úspešným študentom druhého ročníka vysokej školy. Za to všetko patrí Jurajovi aj touto cestou moja vďaka."

 

Andrej Bulejko, Trenčín

 

"Juraj ma doučoval na gymnáziu matematiku, pripravoval ma na písomky a pomáhal mi pri písaní úloh, keď som si ja sama nevedela poradiť. Všetko mi super vysvetlil a bol trpezlivý, ďakujem mu..."

 

Silvia Hulíková, Trnava

 

"S Jurajovím doučovaním som bol maximálne spokojný. Na to, že mám už 12 rokov po maturite, ma dokázal v extrémne krátkom čase doučiť na skúšku z matematiky na vysokej škole technickej v Ostrave. Veľmi mi vyhovovalo doučovanie cez Skype, nevidel som v tom žiadny handicap, práve naopak mohol som sa učiť v pohodlí domova a čas som si mohol sám určiť a prispôsobiť aj na neskoršie večerné hodiny. Je vynikajúce mať v 21. storočí takúto formu učenia. Aj touto cestou Jurajovi ďakujem za veľkú pomoc a ochotu."

 

Peter Gelle, Trenčín

 

"Mne najviac vyhovovalo, že celé doučovanie mohlo prebiehať na Skype. Pracoval som totiž v zahraničí a potreboval som dohnať vtedy zanedbané stredoškolské učivo 15 rokov po škole, aby som sa pripravil na prijímačky na VŠ. A len vďaka Jurajovi sa mi to aj podarilo. Ďakujem moc pekne za jeho trpezlivosť, profesionalitu a priateľský prístup! Mnohých učiteľov by mohol učiť ako učiť !"

 

Stanislav Beliansky, Partizánske

 

"Ahoj :)
Zápočet mám za sebou a dnes som dostala výsledky. Mám 27 bodov z 30 :) Veľmi pekne ďakujem za pomoc a dúfam, že keby som mala znova problém, tak si nájdeš čas. Maj sa zatiaľ krásne. :)"

 

Zuzana Kopková, Martin

 

"Vždy, keď ma Juraj doučoval, vysvetlil mi to tak, že sa precvičovaná látka zdala byť úplne jednoduchá. Ak by som ešte niekedy potrebovala doučiť matematiku, určite oslovím znovu jeho."

 

Zuzana Palšovičová, Trnava

 

"Ahoj, Juraj, dnes som sa konečne dočkala výsledkov z mojej poslednej skúšky, takže ti s radosťou oznamujem, že ani matiku opakovať nebudem :) , dokonca som ju urobila na A. Takže ešte raz ti veľmi pekne ďakujem za tvoje učiteľské majstrovstvo a už sa teším na spoluprácu s tebou v letnom semestri :)"

 

H.N., Prešov

 

"Chcel by som veľmi pekne poďakovať Jurajovi za jeho ochotu doučovať ma. Juraj ma priebežne pripravoval na matematiku počas prvých troch semestrov externého štúdia na vysokej škole v Trnave. S jeho prístupom a spôsobom vysvetľovania som bol nadmieru spokojný. Vďaka jeho pomoci sa mi nielenže podarilo všetky tri matematiky urobiť na prvýkrát, ale všetky tri semestre po sebe som dosiahol z matematiky známku A! Po treťom Á-čku mi profesor dokonca zablahoželal :) Pokiaľ hľadáte niekoho, kto by Vás doučil matematiku, niekoho, na koho sa môžete skutočne spoľahnúť, tak Juraj je rozhodne tá správna voľba!"

 

F. P., Horné Saliby

 

"S Jurajovým doučovaním som bol s nadmierou spokojný a dopomohlo mi k získaniu lepších výsledkov v škole."

 

Pavol Migra, Bratislava

 

"Ahoj Juraj, chcel by som sa ti veľmi pekne poďakovať za doučovanie. Myslím to úprimne. Len vďaka tebe som dal oba semestre matematiky. Zimný za C a letný za B. Práve som dokončil všetky skúšky. Aj keď som sa nedoučoval cez letný semester. Učil som sa sám. Naučil si ma hlavne ako sa mám k témam postaviť, naučil si ma samostatnosti. Jednoznačne si mi ukázal aj veľakrát jednoduchšiu (respektíve pre mňa zrozumiteľnejšiu) cestu ako príklad vyrátať. Určite môžem tvoj spôsob doučovania ostatným len odporučiť."

 

Roman Halienka, Bratislava

 

"Pred niekoľkými rokmi som začala externe študovať ekonomiku. Poriadnym 'sitom' boli dva semestre matematiky, ktoré sa stali doslova mojou 'nočnou morou'. Vďaka Jurajovi som to však úspešne zvládla."

 

Monika Sobotová, Hlohovec

 

"Matematika ma vždy zaujímala, ale pretože sa mi nechcelo učiť, mal som vždy horšie známky a problém stíhať učivo... Keď ma Juraj začal doučovať, v priebehu niekoľkých hodín som bol pripravený čeliť polročnej písomke z matematiky. Písomka skončila na jednotku, napísal som ju najlepšie z celej triedy! Juraja každému na 100% odporúčam!"

 

Peter Beňo, Trnava

 

"Doučovanie od Juraja mi veľmi pomohlo na vysokej škole sa oboznámiť a do hĺbky pochopiť na prednáškach plytko vysvetlené učivo z Matematiky. Teraz som piatak a bez jeho pomoci by som cez matematiku prešiel ťažko. Precvičené vedomosti mi slúžia do dnes."

 

Michal Polák, Trnava

 

"Juraj ma doučoval síce len jednorázovo, ale veľmi zrozumiteľne mi vysvetlil práve to, čo som potrebovala vedieť."

 

Ivana Valková, Bratislava

 

"V druhom ročníku na elektrofakulte som natrafil na pre mňa vtedy nepochopiteľnú matematiku, ktorá sa stala poriadnou prekážkou v mojom štúdiu. Nemal som poňatie o tom, ako a čo počítať, a sám som bol bezradný. Vtedy som hľadal pomoc vo forme doučovania a natrafil som na Juraja. Juraj sa mi ochotne venoval celý semester a iba vďaka jeho trpezlivému, empatickému a priateľskému prístupu som skúšku z matematiky vykonal úspešne."

 

Rastislav V., Zvolen

 

"Ďakujem veľmi pekne za Váš čas a odhodlanie pomôcť, za ľudský prístup a záujem."

 

T.S., Prievidza

 

"Nakoľko dcéra nastúpila na strednú školu a nastali problémy s matematikou, hľadala som jej doučovanie. Našla som Juraja, s ktorým sme sa dohodli. Chodieval k nám podľa potreby, plne sa mi prispôsobil. S výukou som bola spokojná, dcére doučovanie pomohlo a dnes už úspešne zmaturovala. Juraja môžem len odporučiť."

 

Alena Pažmová, Trnava

 

"Každý, kto si prešiel problémom, ako je reparát, vie, že to nie je jednoduchá cesta. Avšak o to jednoduchšia môže byť, ak máte niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť; niekoho, kto vám pomôže tento problém vyriešiť.
Každý učiteľ má svoj spôsob ako učiť, avšak nie každému človeku môže práve taký spôsob vyhovovať. Najmä v prípade, ak sa doučovanie uskutočňuje internetom, prostredníctvom Skype. Nemám dobré skúsenosti s takýmto spôsobom, avšak môj názor zmenil človek, ktorý vám na tejto stránke ponúka kvalitné doučovanie; jeho meno je Juraj.
Vďaka jeho spôsobu doučovania som nielenže pochopil učivá, ktoré mi dovtedy boli nepochopiteľné, ale taktiež bol úspešne splnený môj hlavný cieľ, reparát.
Juri, veľmi ti ďakujem."

 

Tomáš Svoboda, Trenčianske Bohuslavice

 

 

Pridaj referenciu
Podeľ sa o svoje skúsenosti a uverejni odporúčanie na online doučovanie alebo na výpočet príkladov.
Napíš svoje meno
Napíš svoj email
Napíš mesto kde žiješ alebo študuješ
Zadaj text referencie

 

Ďalšia Ponuka

 

Monitor a maturita z matematiky na stiahnutie

Stiahnite si testy z minulých rokov

Monitor 2005-2023

Maturita 2006-2023

 

Zbierka úloh z matematiky

Prepočítajte si online príklady

Zbierka Úloh z Matematiky so Správnymi Výsledkami