Referencia

 

Keď ma Juraj začal doučovať, v priebehu niekoľkých hodín som bol pripravený čeliť polročnej písomke z matematiky. Písomka skončila na jednotku, napísal som ju najlepšie z celej triedy!

Peter Beňo

Prečítať viac

 

 

 

 

Doučovanie matematiky online

Doučovanie matematiky cez Skype

 

 

Fantastická ponuka online doučovania matematiky cez Skype!

Nech ste odkiaľkoľvek, stačí sa pripojiť na internet a doučovanie môže začať! Nemusíte nikam cestovať, všetko prebieha v pohodlí Vášho domova.

 

Prostredníctvom Skype sa vzájomne vidíme aj počujeme, čiže ide o plnohodnotné doučovanie. Navyše vidíte všetko, čo píšem na svoju obrazovku, rovnako, ako by som sedel vedľa Vás a písal na papier, takže príklady počítame spolu.

 

S doučovaním matematiky cez Skype mám bohaté, mnohoročné skúsenosti. Doučil som týmto spôsobom už stovky žiakov a študentov. Za týmto účelom som vytvoril aj online zbierku úloh www.priklady.com, z ktorej čerpám príklady na počítanie so študentom, ak nemá k dispozícii vlastné príklady na prerátanie.

 

Pokiaľ je pre Vás takýto spôsob výuky nový, cudzí, či nepredstaviteľný, určite sa mi ozvite. Dohodneme si skúšobné, bezplatné Skype doučovanie, a som presvedčený, že na doučovanie matematiky online zmeníte svoj názor :-) Stačí spomenúť, že máte záujem o skúšobné online doučovanie matematiky..

 

~ Neváhajte ma kontaktovať!

 

Čo je Skype?

 

Skype je jednoduchý internetový program, cez ktorý môžu ľudia spolu komunikovať, aj keď sa nachádzajú na rôznych miestach. Môžu sa vzájomne vidieť, počuť, písať si správy (chatovať), zdieľať obrazovku a posielať si súbory. V prípade potreby sú umožnené aj skupinové hovory, do ktorých sa môže zapojiť až 25 účastníkov. To všetko úplne zadarmo. Jediné, čo k tomu treba, je mať k počítaču pripojenú webkameru a mikrofón.

 

-> Kliknite sem pre stiahnutie programu Skype <-

 

Ďalšia Ponuka

 

Monitor a maturita z matematiky na stiahnutie

Stiahnite si testy z minulých rokov

Monitor 2005-2023

Maturita 2006-2023

 

Zbierka úloh z matematiky

Prepočítajte si online príklady

Zbierka Úloh z Matematiky so Správnymi Výsledkami